Oferta

PROMOCJA Wampirzy lifting 60 minut

REZERWUJ

Warianty usługi

Opis

Fascynujące możliwości Twoich komórek macierzystych!

Osocze Bogatopłytkowe

 

Bezpieczny i nieinwazyjny lifting z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego dla osób w każdym wieku. Światowy HIT w walce z oznakami starzenia się skóry.  „Wampirzy” lifting, to naturalny zabieg  także dla alergików, gdyż własne płytki krwi są preparatem 100% bioprzyswajalnym. Pobrane zostaje do kilkunastu mililitrów krwi Klienta, następnie dzięki substancji aktywującej w procesie wirowania oddziela się leukocyty od erytrocytów, otrzymując preparat gotowy do iniekcji. Tak przygotowany „eliksir młodości” aplikowany jest poprzez zabieg mezoterapii lub liniowej iniekcji do  fałd skórnych. W efekcie liftingu skóra staje się gładsza, bardziej jędrna, wyrównuje się jej koloryt, drobne zmarszczki zostają usunięte, a głębsze spłycone. Następuje wzmożona produkcja kolagenu a komórki skóry poddane zostają biostymulacji, dzięki czemu odbudowują się. „Wampirzy” lifting  wykonuje się  w odstępach 4-6 tygodniowych, w serii najlepiej wykonać przynajmniej 3 zabiegi. Aby podtrzymać rezultaty, co pół roku można poddać się zabiegowi przypominającemu. Pełna gamma efektów ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym widoczna jest po kilku tygodniach. Bezpośrednio po zabiegu może wystapić lekki obrzęk, zaczerwienienie skóry oraz  miejscowe siniaki, które stopniowo zanikają.

 

Naturalna młodość bez skalpela i efektu maski!

Skuteczność i bezpieczeństwo samego zabiegu oraz jego przewaga nad innymi zabiegami z zakresu kosmetologii, wynika z całkowitego wykluczenia jakiejkolwiek reakcji alergicznej oraz objawów nietolerancji na preparat. Zaś trwałość efektów zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego spowodowana jest bardzo intensywną stymulacją organizmu do samoregeneracji. 

 Zabieg przy użyciu osocza bogatopłytkowego nie wymaga od nas specjalnego przygotowania, jednak ważne aby w trakcie zabiegu być zdrowym. Tydzień przed zabiegiem należy odstawić leki zmniejszające krzepliwość krwi, przede wszystkim aspirynę oraz jej pochodne.  Osoby, które mają nawracającą opryszczkę powinny co najmniej 2dni przed zabiegiem rozpocząć przyjmowanie acyklowiru ( dawka profilaktyczna), np. Heviran tab.400mg dwa razy dziennie po 1 tabletce.

WAŻNE! Należy od razu zacząć smarować miejsca poddawane zabiegowi kremami ochronnymi z wysokim filtrem fotoprotekcji, najlepiej SPF50+.